V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2Dámsky parfum FM PURE 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-97
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Dámsky parfum FM PURE 97 má zaujímavú kvetinovú vôňu, ktorá sa postupne rozvíja do ovocnej sviežosti.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfému FM PURE 97

Hlava: ruža, konvalinka, narcis, frézia
Srdce: palmové drevo, ľalia, gardénia
Základ: dubový mach, čierne ríbezle, pižmo

Dámsky parfum FM PURE 97 má zaujímavú kvetinovú vôňu, ktorá sa postupne rozvíja do ovocnej sviežosti. Pozadie zaujímavo dotvára aróma kyslastých čiernych ríbezlí. Niekomu môže kombinácia kvetín evokovať vôňu jari uväznenej vo fľaši. Dámsky parfum FM PURE 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2 patrí medzi kvetinovo orientálne stredne intenzívne vône.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 97 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Trendy vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 97, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 97 nezamieňajte s parfémom GUCCI Gucci Rush 2 nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, gramaticky nesprávne: Guci Rash.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2 od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Vôňa parfumu Escada Signature by Escada Vás doslova rozžiariŽiarivá Escada Signature by EscadaZvládať stresové situácie je niekedy náročné. Aby sa Vám lepšie kráčalo životom, môže Vás sprevádzať parfum, ktorý vnesie do Vášho života pocit prebúdzajúceho sa jarného ročného obdobia po chladnej zime. Áno, s kvetinovým parfumom FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2 sa vo Vás rozzvoní výborná nálada.

Rozžiari Vás!

Túto kvetinovú vôňu namiešali z pomerne bohatého zloženia aromatických látok z kvetov pomarančovníka, gardénie, frézie ďalej ruže, konvalinky, magnólie. Jazmín, kosatec, vanilka, santalové drevo a pižmo v lahodnej kombinácií mandarínky, pačule, ambry, citrónu, čiernych ríbezlí, broskyňe, bergamota nakoniec zelenkastej uhorky. S tak atraktívnou vôňou prežiaríte aj diamant.

Vôňa parfumu FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2

Páči sa Vám?

model by Kristína Přikrylová
foto by Mgr. Marie Červinková http://www.fotoatelierkaseny.cz/


 

Typ vône
Trendy parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gucci
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.