V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 180 nezamieňajte s Giorgio Armani EMPORIO ARMANI DiamondsDámsky parfum FM PURE 180 nezamieňajte s Giorgio Armani EMPORIO ARMANI Diamonds


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-180
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 180 nezamieňajte s Giorgio Armani EMPORIO ARMANI Diamonds

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Dámsky parfum FM PURE 180 hneď v úvode očarí sladkastou ovocnou vôňou liči a malín, ktorá je doplnená troškou ostrejšou pačuli.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu FM PURE 180

Hlava: maliny, liči
Srdce: ruža, frézia, pačuli, cédrové drevo, konvalinka
Základ: vanilka, vetiver, ambra

Dámsky parfum FM PURE 180 hneď v úvode očarí sladkastou ovocnou vôňou liči a malín, ktorá je doplnená troškou ostrejšou pačuli. Postupne sa vynára aj vôňa kvetín, z ktorých je asi najviac cítiť ružu. Vanilka nie je až tak výrazná, skôr cítiť v popredí mierne ostrejší nádych pačuli, prípadne vetiveru. Dámsky parfum FM PURE 180 nezamieňajte s parfémom Giorgio Armani EMPORIO ARMANI Diamonds je zaradený medzi kvetinovo kvetinové intenzívne vône.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 180 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Tajomná vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 180, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 180 nezamieňajte s parfémom Giorgio Armani EMPORIO ARMANI Diamonds nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Tajomné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.