V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco MademoiselleDámsky parfum FM PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-18
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Veľmi obľúbená vôňa dámskeho parfumu FM 18 patrí medzi najobľúbenejšie ženské parfumy. Provokujúca vôňa nezamieňajte s Chanel Madmasel/Madmazel
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM PURE 18

Hlava: mandarínka, pomarančový kvet, bergamot, pomaranč
Srdce: turecká ruža, mimóza, ylang ylang, jazmín
Základ: vetiver, biele pižmo, fazule tonka, pačuli, vanilka, živica opopanax

Veľmi obľúbená vôňa dámskeho parfumu FM PURE 18 patrí medzi najobľúbenejšie ženské parfumy. V úvode je trochu silná - hlavne pri prvom vyskúšaní sa môže zdať, že je moc silná - na druhýkrát to už také nie je. V úvode je trochu viac výrazný mierne ostrejší nádych - je ťažšie rozoznateľný, niekto v ňom rozozná viac pomarančový nádych, iný zas ostrejšie pižmo - ktorý však dokonale zjemňuje ruža a ostatné kvetiny. Potom vôňa pôsobí kvetinovo sviežo s príjemne sladkým základom. Vo výsledku je vôňa dámskeho parfumu FM PURE 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle elegantná, kvetinovo sviežo sladká, je zaraďovaná do skupiny cypruštekovo drevitých vôní. Navyše, keď sa vôňa "usadí", často v nej mnohé ženy cítia akoby nádych z pánskej vône - a možno aj to je jeden z dôvodov prečo je u žien taká obľúbená.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 18 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Provokujúca vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 18, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 18 nezamieňajte s parfémom CHANEL Coco Mademoiselle nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle od autorky Dariny (myslite na to ako ho budete čítať):

Vzrušujúca vôňa sviežeho parfumu CHANEL Coco MademoiselleParfém CHANEL Coco MademoiselleHľadáte ozajstný poklad, ktorý pripomína mladého neskrotného ducha? Máte túžbu, nech je z Vás cítiť vzrušujúcu zvodnosť a silu zdravého sebavedomia? Parfum FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle je ozajstná sexi vôňa pre mladé, spokojné ženy.

Vzrušujúca zvodnosť

Svieže orientálne zloženie tvorí vanilka, pačuli, pižmo, vetiver. Nespútanú elegantnosť dodá tejto vôni ruža, liči, jazmín. Na záver túto uvoľňujúcu vôňu dotvorí hesperidean, grapefruit, pomaranč, bergamot ktoré svojou sviežosťou ukážu úplné znaky tejto modernej vône.

Parfém FM 18 nezamieňajte s CHANEL Coco Mademoiselle

Okúste vzrušujúcu silu tohto parfému na vlastnej koži.

Páči sa vám?

model by Michaela Válková
foto by Jan Šimák web:http://www.facebook.com/pages/J-Šimi-Photography/279961122036494/


Nesprávne niekto tento parfum hľadá pod názvami Coco Madmasel, Coco Madmazel, Coco Mademasel, Coco Mademaiselle, Mademaselle, Coco channel

Typ vône
Provokujúce parfémy
Nezamieňajte so značkou
Chanel
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.