V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI ManiaDámsky parfum FM PURE 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-177
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Celkovo pôsobí dámsky parfum FM PURE 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania aj ľahko a ťažko zároveň, je kvetinovo drevitá a zároveň aj osviežujúco citrusovo korenistá.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM PURE 177

Hlava: ružové korenie, pomaranč, zelená mandarínka, bôbkový list, čierne ríbezle
Srdce: konvalinka, pivónia, kosatec, magnólia
Základ: vanilka, ambra, pižmo, cédrové drevo, biele santalové drevo

Vôňa dámskeho parfumu FM PURE 177 patrí medzi orientálno korenisté vône - a na to, že je zaradená medzi orientálne vône, nie je vôbec prehnane sladká alebo ťažká a práveže má celkom osviežujúcu vôňu. V úvode je príjemne ovocne citrusová s trochu korenistým podtónom. Postupne sa vynára vôňa kvetín, ktorá je v spojení s vzácnymi drevinami príjemne hrejivá. V pozadí možno zachytiť slabší krémový nádych zo spojenia vanilky a ambry. Celkovo pôsobí dámsky parfum FM PURE 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania aj ľahko a ťažko zároveň, je kvetinovo drevitá a zároveň aj osviežujúco citrusovo korenistá.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 177 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Zmyselná vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfém FM PURE 177, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 177 nezamieňajte s parfémom GIORGIO ARMANI Mania nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.


Odtiaľto začína marketingový popis parfumu 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania od autorky Dariny (myslite na to ak ho budete čítať):

Výnimočne ženská vôňa parfumu Giorgio Armani ManiaParfémová mánia vo vôni Giorgio Armani Mania

FM PURE 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania ako alternatíva?

Dámsky parfum FM PURE 177 nezamieňajte s Giorgio Armani Mania je vôňa, ktorá vie pohnúť vašimi zmyslami. Nezvyčajná kombinácia kvetín, citrusov a dreva je ako stvorená pre ženy, ktoré chcú zaujať a hľadajú pre seba vôňu, ktorá ich dokonale vystihne.

Parfum FM 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania

Pocit istoty, držania oprát pevne v rukách, možnosť voľby či byť sám sebe pánom a zároveň veriť vo svoju ženskosť. Opantať vôňou svoje okolie a nikoho o nič nežiadať. Žeby toto všetko ponúkala vôňa FM 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania?

Podstata ženy

Ženy sa vždy potrebovali páčiť, či už samy sebe, pánom v okolí alebo jedna pred druhou. Boli stvorené na to, aby ukazovali svoju krásu, aby sa muži mali čím chváliť po svojom boku. Podobne ako kvety...

Symbol krásy

Odjakživa bol kvet symbolom krásy, nehy, jemnosti. Niečoho tak čistého, že sa toho bojíte dotknúť. Krehkej ozdoby, ktorú je nutné chrániť.

Krása pravej ženy

Kvetinová aromatická vôňa kladie dôraz na krásu pravej ženy. Čerstvé zloženie, ktoré zvádza zmysly exotickou mandarínkou, ríbezľami a vavrínom. Takisto magnólia, konvalinka, pivonka z Vás vykreslia elegantnú a úprimnú ženu. A nakoniec Vám rozbúši tep santalové drevo, céder a ambra. Túto arómu určite nebudete chcieť zameniť.

Magnólia, konvalinka či pivonka vám dopomôžu k elegancii a ľahkosti a v spojení s exotikou, ktorú predstavuje zelená mandarínka či pomaranč sa stanete neodolateľnou.

Vášeň a neha budú balansovať na hranici a všetkým mužom navôkol sa zaručene zatočí hlava. Napokon plamienok túžby vo vás zapáli práve biele santalové drevo a céder. Vzniknutá kombinácia kvetín, citrusov, korenín a vzácnych drevín spôsobí chaos, v ktorom presne budete vedieť, čo robíte.

Toto spojenie vyústi v nie príliš sladkú, osviežujúcu vôňu, z ktorej prúdi čistota a sila santalového dreva. Parfum, nie len významné príležitosti ale aj na bežné nosenie, keďže len podčiarkuje silu ženského pohlavia rovnako ako jej slabosť, ktorá tak mužom imponuje.

Zaujal vás parfum FM 177 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Mania?

Skúste prevziať moc sama nad sebou a uvoľnite svoje emócie. Povedzte si svoje áno s týmto parfumom a vyskúšajte či vám nejaký muž neodolá a či ešte budete musieť ovládať ako muž prejavuje záujem o ženu..

Páči sa vám?

model by Zuzana Nová
foto by Petr Joura www.petrjoura.com


Typ vône
Zmyselné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.