V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 16 nezamieňajte s JIMMY CHOO Jimmy ChooDámsky parfum FM PURE 16 nezamieňajte s JIMMY CHOO Jimmy Choo


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Pure-16
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 16 nezamieňajte s JIMMY CHOO Jimmy Choo

Základná cena24,00 €
Výsledná cena:24,00 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum
Dámsky parfum FM PURE 16 nezamieňajte s parfumom JIMMY CHOO Jimmy Choo je určite zaujímavým zamatovým ženským parfumom so sladkou a silnejšou vôňou.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu FM PURE 16

Hlava: hruška, zelené tóny, mandarínka
Srdce: orchidea
Základ: pačuli, karamelové tóny

Dámsky parfum FM PURE 16 patrí medzi sladké parfumy zo skupiny vôni chyprovo ovocných parfémov. Jeho vôňa je zaujímavo karamelovo sladká, zmiešaná s chyprovo ovocnou sviežosťou. V celkovom dojme však o niečo viac prevažuje sladkosť. V tejto sladkosti sa však skrýva zamatovo jemná akoby krémová hladkosť. Dámsky parfum FM PURE 16 nezamieňajte s parfumom JIMMY CHOO Jimmy Choo je určite zaujímavým zamatovým ženským parfumom so sladkou a silnejšou vôňou.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 16 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%

Parfum FM PURE 16, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 16 nezamieňajte s parfémom JIMMY CHOO Jimmy Choo nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur, nesprávne to niekto píše Jimy Cho.

Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Jimmy Choo
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.