V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum FM INTENSE 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR FahrenheitPánsky parfum FM INTENSE 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

intense-56
6-12dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum FM INTENSE 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 24% Parfum
Najobľúbenejší pánsky parfum obsahuje čistú vášeň a umenie ukryté v jedinečnej vôni parfumu FM INTENSE 56.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit, 50ml, 24%

Hlava: bergamot, citrón, cédrové drevo, harmanček, hloh, kvet muškátového orieška, levanduľa
Srdce: cédrové a santalové drevo, živica, klinček, zemolez, jalovec, listy fialky, muškátový oriešok, jazmín, konvalinka,
Základ: ambra, vetiver, pačuli, pižmo, tóny kože, fazuľa tonka


Popis parfému Intense FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit  50ml, 24%

Pánsky parfém Intense FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit 24% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit. Parfum Intense FM 56 nezamieňajte s Christian Dior Fahrenheit obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 24% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Potrebujete silnú a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá vydrží a je výrazná? Skúšali ste už zintenzívnenú vôňu parfumu FM INTENSE 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit s 24% vonných esencií? Práve vonné esencií sa starajú o výdrž každého parfumu a bežné produkty v parfumériach majú cca 6-15%


Obsah vonných esencií 24%
Flakón FM INTENSE 56 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sebavedomá vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 24%

Parfém FM INTENSE 56, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 56 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Fahrenheit nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Sebavedomé parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.