V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum FM INTENSE 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black CodePánsky parfum FM INTENSE 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black Code


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

intense-64
6-12dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum FM INTENSE 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black Code

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 24% Parfum
Decentný citrusový úvod v parféme FM INTENSE 64 postupne nahradí zaujímavý drevitý, mierne perníkovo sladkastý nádych, z ktorého sa postupne vynára mužná tabaková aróma s nádychom kože.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code, 50ml, 24%

Hlava: citrón, mandarínka, bergamot
Srdce: olivovník, guajakové drevo, tabak, aníz
Základ: fazuľa tonka, pižmo, tóny kože


Popis parfému Intense FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code, 50ml, 24%

Pánsky parfém Intense FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code 24% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code. Parfum Intense FM 64 nezamieňajte s Giorgio Armani Black Code obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 24% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Ak hľadáte silnú vôňu s prekvapivo dlhou výdržou, možno by sa Vám hodila vôňa parfumu FM INTENSE 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black Code. Má zvýšený podiel vonných esencií na 24% v 50ml.


Obsah vonných esencií 24%
Flakón FM INTENSE 64 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Elegantná vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 24%

Parfém FM INTENSE 64, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 64 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Black Code nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Elegantné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.