V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum FM INTENSE 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss No.6 BottledPánsky parfum FM INTENSE 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss No.6 Bottled


Doručenie: Máme SKLADOM

intense-52
1-3dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum FM INTENSE 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss No.6 Bottled

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 24% Parfum
Riaďte sa inštinktom a stavte na overenú istotu jedného z najobľúbenejších a najpredávanejších parfumov FM INTENSE 52.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled), 50ml, 24%

Hlava: zelené jablko, pomaranč, slivka, dubový mach, geránium, bergamot
Srdce: klinček, škorica, mahagonové drevo
Základ: vetiver, cédrové a santalové drevo, vanilka, olivové drevo


Popis parfému Intense FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled), 50ml, 24%

Pánsky parfém Intense FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled) má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled).

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled) 24% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled) preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled). Parfum Intense FM 52 nezamieňajte s Hugo Boss Boss (No. 6 Bottled) obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 24% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vyskúšali ste už obľúbený pánsky parfém FM INTENSE 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss No.6 Bottled v silnejšej verzii s intenzívnejšou vôňou, ktorá má až 24% vonných esencií pre lepšiu a dlhšiu výdrž?


Obsah vonných esencií 24%
Flakón FM INTENSE 52 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Trendy vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 24%

Parfém FM INTENSE 52, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 52 nezamieňajte s HUGO BOSS Boss No.6 Bottled nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Trendy parfémy
Nezamieňajte so značkou
Hugo Boss
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.