V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum FM INTENSE 43 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo EnergisePánsky parfum FM INTENSE 43 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Energise


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

intense-43
6-12dni hviezdy.jpg

Pánsky parfum FM INTENSE 43 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Energise

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 24% Parfum
Parfum FM INTENSE 43 pôsobí sviežo, mužne, vyvoláva mierne teplý sladkastý pocit a má korenisté pozadie.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise, 50ml, 24%

Hlava: mandarínka, mäta, citrón, kumkvát, ružové korenie, ananás, kardamóm
Srdce: jazmín, borievka (jalovec), frézia, muškátový oriešok, koriander
Základ: tóny kože, vanilka, teakové drevo


Popis parfému Intense FM 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise , 50ml, 24%

Pánsky parfém Intense FM 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise 24% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise. Parfum Intense FM 43 nezamieňajte s Hugo Boss Hugo Energise obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 24% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Ochutnajte parfém FM INTENSE 43 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Energise, hlavne ak chcete parfém, ktorého vôňa je silnejšie, dlhšie trvácnejšia ako u iných vôní = vďaka vyššiemu podielu vonných esencií na 24% má aj tento parfum vyššiu výdrž ako iné verzie.


Obsah vonných esencií 24%
Flakón FM INTENSE 43 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Športová vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 24%

Parfém FM INTENSE 43, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 43 nezamieňajte s HUGO BOSS Hugo Energise nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Športové parfémy
Nezamieňajte so značkou
Hugo Boss
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.