V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Pánsky parfum FM INTENSE 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di GioPánsky parfum FM INTENSE 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio


Doručenie: VYPREDANÉ

intense-134
vypredane.jpg

Pánsky parfum FM INTENSE 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio

Základná cena26,00 €
Výsledná cena:26,00 €
Celková zľava:
50 ml 24% Parfum
Parfum FM INTENSE 134 pôsobí veľmi sviežim a príjemným dojmom a ženy sa vedia do jeho vône veľmi ľahko zamilovať.
 

Doručenie: VYPREDANÉ

Hlavné zložky parfumu INTENSE FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio, 50ml, 24%

Hlava: mandarínka, jazmín, citrón, neroli, bergamot, limetka, pomaranč
Srdce: fialka, hyacint, rozmarín, ruža, koriander, broskyňa, frézia, muškátový oriešok, morské tóny
Základ: ambra, biele pižmo, pačuli, cédrové drevo


Popis parfému Intense FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio , 50ml, 24%

Pánsky parfém Intense FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio má presne takú istú vôňu ako pánsky parfum PURE 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio.

=> Akurát - ako už napovedá názov - je jeho vôňa silnejšia, intenzívnejšia a teda by mal mať aj o niečo dlhšiu výdrž. Prípadne ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú až tak citlivý nos, alebo ak pracujete v silne "zamorenom" rôznom aromatickom prostredí, či s rôznymi výparmi a chceli by ste to preraziť silnejším parfémom, mohol by pomôcť práve parfum Intense. Namiesto už dosť vysokých 20% (v porovnaní s produktami bežne dostupnými v parfumériach, ktoré majú cca 6-15%) má tento parfum INTENSE FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio 24% vonných esencií.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio preto nájdete kliknutím na tento odkaz Pánsky parfum PURE 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio. Parfum Intense FM 134 nezamieňajte s Giorgio Armani Acqua Di Gio obsahuje rovnako ako parfumy z kolekcií Pure a Pheromone 50ml parfumu a spomínaných 24% vonných esencií. (NEobsahujú však feromóny - feromóny obsahujú len parfumy z kolekcie PHEROMONE). Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu, ktorá by teda u parfumov Intense mala byť najdlhšia..

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Hľadáte silnú a pritom sviežu vôňu, ktorá Vám dlho vydrží? Skúšali ste už zosilnenú verziu parfumu FM INTENSE 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio s jej obdivuhodnými 24% vonných esencií (bežné produkty v parfumériach majú 6-15%).


Obsah vonných esencií 24%
Flakón FM INTENSE 134 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Ľahká vôňa
Kolekcia INTENSE 50 ml 24%

Parfém FM INTENSE 134, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM INTENSE 134 nezamieňajte s GIORGIO ARMANI Acqua Di Gio nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Nezamieňajte so značkou
Giorgio Armani
Typ vône
Svieže a ľahké parfémy
Objem
Intense 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.