Nechajte sa pri výbere parfumu pre ľudí Ryby inšpirovať vôňami, ktoré toto znamenie najviac obľubuje. Pomôžte si pri výbere vhodných parfumov horoskopom, znameniami a týmto článkom.

Ryby (20.02.-20.03.)

Odhad povahy Rýb:

Keďže len z tajomných a neznámych vecí máme pocit, že skutočne žijeme a objavujeme nepoznané, každý túži dobývať tajomné miesta a presne tak aj tajomné osoby. Ktovie, možno práve preto sú ľudia narodení v znamení Ryby povahovo veľmi tajomnými bytosťami- aby ich mohli ich obdivovatelia/obdivovateľky postupne objavovať, odhaľovať ich skryté krásy a spoločne si to môžu všetko užívať.

Nie nadarmo sú ľudia Ryby veľmi romantickí, často aj zasnívaní a vedia bohato odmeniť, ak ich zásobujete romantickými zážitkami. Ako svoje hlavné životné poslanie považujú hlavne porozumenie a pomoc ostatným. Sála z nich nekonečná silná žiara lásky ku všetkému a všetkým. Ľudia narodení v znamení rýb sú veľmi citlivými osobami. Aj svoj život vedú radšej podľa citov ako podľa racionálneho uváženia.

Pretože dôverujú hlavne svojmu spoľahlivému inštinktu, svojmu srdcu a svojim pocitom. Ak majú z niečoho úžasný pocit, nebudú zbytočne rozoberať či to vykonať alebo nie. Jednoducho to vykonajú, pretože dôverujú svojmu srdcu a keď sa cítia z niečoho skvelo, vedia, že to je tá správna cesta. Všetko čo vykonávajú, vykonávajú s nesmiernou radosťou a láskou a tak ak ich pozorujeme pri akejkoľvek činnosti, máme pocit akoby sme sa ocitli na najkrajšom koncerte najlepšieho umelca na svete. Pri Rybách sa nám žiadna vec, aktivita, osoba a ani sekunda nezdajú byť bežné, všedné a nie to ešte nudné alebo nezaujímavé. Všetko vedia tak oceniť, že to z nich nasáva aj ich okolie a zrazu sa každý v ich okolí cíti ako Alica v krajine zázrakov.

Takže aj pri výbere parfumu vedia Ryby oceniť úplne každú vôňu. No tiež majú určité vône, ktoré obľubujú najviac. Preto ľudia narodení v znamení Rýb často skúšajú parfumy, ktoré v sebe skrývajú tajomnosť, vedia dokonale omámiť a pritom sú jemne citlivé. Často sú také práve kvetinové vône a najrôznejšie vône prírody- vôňa dažďa, čerstvej trávy, lesných lúk a potôčikov, prípadne aróma morského vzduchu, to sú vône s ktorými sa Ryby cítia naozaj ako Ryby vo vode.

Vône a parfumy obľúbené medzi Rybami:

Znamenie Ryby: Ženy

Ženy narodené v znamení Rýb sa rady zahaľujú vôňou tajomna, ktorú je potrebné z nej struhnúť ak sa jej chcete zmocniť. Každý parfum ktorý ženy Ryby používajú vyvoláva v mužoch dojem prekrásneho sna, z ktorého sa nechcú zobudiť a ak sa z neho aj zobudia, nechcú naň zabudnúť. Milujú kvetinovo vône rôznych variácii, napríklad kvetinovo ovocné vône, ktoré sú svieže ako napríklad čerstvý horský vzduch. Taktiež neodmietnu kvetinovo vodné vône a nezabudnuteľné sú pre nich aj kvetinovo zelené  a kvetinovo drevité vône.

Tip parfémov pre ženy v znamení Rýb:

{product:61,362}

Znamenie Ryby: Muži

Muži narodení v znamení Rýb majú takisto radi tajomné vône, s ktorými sa cítia ako v raji. Pri zložkách jednotlivých parfumoch nemajú hranice, no uprednostnia jedinečné vône napríklad chyprovo drevité, alebo chyprovo ovocné vône. Taktiež radi skúšajú drevito vetiver vône a drevito pačuli vône.

Tip parfémov pre mužov v znamení Rýb:

{product:27,44}