Ako si vybrať ten správny parfum? Môžete vyskúšať výber parfumu podľa znamenia horoskopu. Vyberte si najobľúbenejšie parfumy ľudí v znamení Kozorožca.

Kozorožec (22.12.-20.01.)

Odhad povahy Kozorožca:

S čím sa väčšina ľudí trápi a nevie si s tým vôbec poradiť, to pre ľudí narodených v znamení Kozorožca nepredstavuje žiaden problém. Je to tým, že ľudia narodení v znamení Kozorožec sú prirodzene silní a húževnatí, takže žiaden problém nie je prekážkou. Pretože skôr či neskôr ho určite prekonajú. Problém neprekoná len ten, kto sa vzdá a to vôbec nie je vlastnosť pre Kozorožca. Ten sa nevzdáva nikdy a preto prekoná akýkoľvek problém. So svojím cieľavedomým a zodpovedným prístupom vie Kozorožec zorganizovať akékoľvek udalosti a situácie presne tak, ako si to želá. K tomu keď pridá svoje nadšenie a pracovitosť, žiaden problém nemá šancu.

Kozorožci sa snažia, aby všetky výsledky ktoré dosahovali a vlastne všetky ich činy boli odrazom pevných morálnych hodnôt. Chcú svojim správaním inšpirovať aj ostatných ľudí k dobru a k tomu aby si ľudia navzájom pomáhali. Pretože so vzájomnou pomocou ostatných ľudí sa každému žije oveľa ľahšie a lepšie. Pre niekoho sa to môže zdať ako prehnane konzervatívny prístup, no aj tento dotyčný musí uznať, že to funguje.

Ľudia narodení v znamení Kozorožca neodkrývajú svoje vnútro a pocity každému koho stretnú. Na to, aby si človek získal ich dôveru sa najprv musia skutočne spoznať, jednoducho sa s ním musí cítiť bezpečne. Pretože ich zdržanlivá a pokojná povaha sa odhaľuje najlepšie v pokoji a kľude priateľského prostredia. Potom môžu ľudia zistiť, že kozorožci bývajú veľmi citlivé a temperamentné bytosti. V živote sa snažia riadiť svojím srdcom a svojimi pocitmi, takže aj keď im niekedy rozum prikazuje vykonať niečo čo je proti ich vnútornému presvedčeniu a z čoho by mali mať zlý pocit, jednoducho to nevykonajú a úplne to odignorujú. Aj vďaka tomu sú z nich vyrovnané bytosti, pretože sa nemusia trápiť tým, že by niekedy vykonali niečo čo by ich malo dlhodobo ťažiť a obmedzovať. Ak aj niekedy náhodou vykonali niečo s čím neboli úplne stotožnení, vedia sa na to povzniesť a dokonca sa na tom po čase aj zasmiať a jednoducho pokračujú ďalej. Podobne sa správajú aj pri výbere parfumu. Ľudia narodení v znamení Kozorožca s parfumami veľmi radi experimentujú a neboja sa vyskúšať akýkoľvek parfum, ktorý nemusia predtým vôbec ani vyskúšať. Jednoducho si vedia užiť každú vôňu a každý parfum je pre nich jedinečný.

Vône a parfumy obľúbené medzi Kozorožcami:

Znamenie Kozorožec: Ženy

Ženy v znamení Kozorožec si prevažne vyberajú z kvetinových vôní s vôňou čerstvej trávy, pripomínajúce rozkvitnuté jarné lúky plné života a energie. Takisto s obľubou skúšajú chyprové vône a určite nepohrdnú ani drevitými vôňami. S takýmito vôňami sa cítia najprirodzenejšie a keď použijú takýto parfum, stačí sa im pri flirtovaní na muža len usmiať a už ho majú "v hrsti".

Tip parfémov pre ženy v znamení Kozorožca:

{product:149,119}

Znamenie Kozorožec: Muži

Muži narodení v znamení Kozorožec takisto radi experimentujú a najčastejšie si vyberajú svieže a chladné parfumy, napríklad zo skupiny vodných vôní s ktorými sa cítia ako ryba vo vode. Takisto veľmi obľubujú fougére vône s prízračným sviežim machovým tónom, ktoré im pripomínajú osviežujúce lesné potôčiky a skryté lesné zákutia, kde môžu bez obáv dvoriť svojim vysnívaným láskam.

Tip parfémov pre mužov v znamení Kozorožca:

{product:368,444}