Vyberte si z najobľúbenejších parfémov ľudí narodených v znamení Strelca. Pomôžte si pri výbere toho správneho parfumu horoskopom a jeho znameniami.

Strelec (23.11.-21.12.)

Odhad povahy Strelca:

Ľudia narodení v znamení Strelca sú jedinečné bytosti, ktoré sa na celý svet pozerajú ako na jeden súvislý celok v ktorom hľadajú len tie pozitívne veci. Pri riešení problémov sa Strelci zameriavajú na tie najdôležitejšie veci. Maličkosti a doriešenie detailov radšej necháva na iných ľudí, jeho takéto zdĺhavé vyladzovanie chýb nebaví. Strelci neustále nad niečím rozmýšľajú, filozofujú a hlavne sa snažia nájsť odpoveď na najzákladnejšie otázky ľudského života. Často sa stane, že ho to zaujme viac ako riešenie bežných záležitostí každodenného života. Preto niekedy okolie vníma Strelcov ako nejakých čudákov. Avšak je to aj preto, lebo Strelci sú veľkí optimisti, ktorí vo všetkom hľadajú len tie pozitívne prvky. Na to nie je väčšina ľudí zvyknutá, pretože ľudia radšej riešia veci ktoré nemôžu ovplyvniť, potom sú z toho deprimovaní, znechutení a samozrejme sa naladia na pesimizmus, takže sa nemôžu naladiť na optimistické vlny Strelcov. Z toho dôvodu sa im zdajú niekedy Strelci ako čudáci, pretože nechápu, ako môže niekto vo všetkom vidieť len to dobré. Vďaka tomu, že sú Strelci takí optimisti, nikdy nepoznajú nemožné. Vždy sa riadia heslom "Všetko sa dá, len treba chcieť".

Strelci sú v podstate potom úprimní, nadšení zo života a z každej životnej situácie, radi všetko idealizujú a majú veľmi radi vtipy a zmysel pre humor. Vďaka týmto vlastnostiam a hlavne vďaka ich nehynúcemu optimizmu zo Strelcov vyžaruje šťastie, ľudské teplo, láska  a dobrota. Strelci veria, že napriek všetkému sa v každom jednom človeku skrýva pravé ľudské dobro a aj preto sú k ľuďom otvorení, úprimní, láskaví, aby v nich toto dobro prebudili. Keď na ulici stretnete v bežný deň nejakého Strelca, hneď máte pocit výnimočného sviatku- cítite sa ako keď ste sa v detstve tešili na Vianoce. Pretože Strelec vie vďaka svojej povahe spraviť aj z bežného dňa, oslavou každej situácie a okamihu nezabudnuteľný sviatok. Život sa snaží brať uvoľnene, kde by si mal človek užívať všetko čo zažíva, už len preto, že dostal tú možnosť byť tu na tomto nádhernom svete.

Takto sa Strelci riadia aj pri výbere vône. Ich správny parfum by mal byť plný života a optimizmu. Takému parfumu by nemal chýbať temperament, štipka exotiky a svieža vôňa čerstvých kvetov alebo ovocných tónov, lesných lúk, ktoré vyjadrujú mladosť, energiu, optimizmus a skrývajú v sebe pocit lásky.

Vône a parfumy obľúbené medzi Strelcami:

Znamenie Strelec: Ženy

Ženy narodené v znamení Strelca rady okolo seba šíria dobrú náladu, lásku a teplo ľudskej spoločnosti. Chcú ľudí rozveseľovať a motivovať k láskavým a pozitívnym činom. Aj vône si vyberajú také, ktoré im k tomu trochu napomáhajú. Vyberajú si z rôznych kombinácii kvetinových a citrusových vôní no najviac aj tak milujú čisté kvetové parfumy- skupinu kvetinovo-kvetinové vône. Celkovo vône ktoré používajú ženy v znamení Strelca sú ľahké, prevažne kvetinové vône s klasickým a elegantne športovým nádychom.

Tip parfémov pre ženy v znamení Strelca:

{product:130,70}

Znamenie Strelec: Muži

Muži narodení v znamení Strelca si radi vyberajú parfumy, ktorých vôňa zo seba vyžaruje bujnú silu, energiu a hlavne mladosť. Obľubujú drevité vône s korenistými tónmi, ktoré vôni dodajú neodolateľnú silu. Takisto milujú vône zo skupiny drevito-pačuli vôní. A nikdy nepohrdnú akýmkoľvek feromónovým parfumom, pretože práve z nich vyžaruje nesmierna energia a mladosť.

Tip parfémov pre mužov v znamení Strelca:

{product:21,48}