Zaujímajú Vás najobľúbenejšie parfumy ľudí narodených v znamení Váh? Chcete staviť na istotu a vybrať ich najobľúbenejšie parfumy? Sedí Vám dokonca trochu náš odhad povahy? V tom prípade vyskúšajte obľúbené vône znamenia Váh.

Váhy (24.09.-23.10.)

Odhad povahy Váh:

Čím sú váhy jedinečné? No predsa tým, že sa zakaždým snažia vyrovnať ručičku na váhe, aby nastala rovnováha. Presne k tomu by sa dala prirovnať aj povaha ľudí narodených v znamení Váhy. Celá ich osobnosť prevláda vybraným a jemným správaním. Ľudia narodení v znamení Váh majú ako prioritu harmóniu, šarm a eleganciu. Vďaka tomu sú väčšinou tolerantní, pri kritických a problémových situáciach sa snažia byť nestranní a rýchlo problém hasia diplomatickým jednaním.

Zakaždým sa im podarí nájsť nejaký kompromis, aby navodili medzi ľuďmi harmóniu. Harmóniu sa snažia hľadať vo všetkom, čo kedy podniknú. Či už v živote, v láske, v zdraví, alebo v prírode - pocit dokonalej harmónie je pre nich rajom na zemi. Navonok sú preto títo ľudia veľmi príjemní a priateľský. Radi vyhľadávajú spoločnosť ľudí a s obľubou sa zoznamujú aj s novými priateľmi.

Ľudia sa s nimi takisto radi zvítajú, pretože Váhy sú skutočne milí, zdvorilí ľudia a navyše sú veľmi poriadkumilovní a vždy ochotní pomôcť. Nikomu sa však nasilu nevnucujú. Zo školských lavíc si k srdcu najviac pripustili estetiku, preto majú naozaj výborný vkus. Náležito vedia oceniť každého kto má tiež dobrý vkus a radi ho podporia, ak ich požiada o radu. Veľmi dobre vedia zladiť všetky možné farby a hlavne sa vyznajú v používaní parfumov a vôní. Uprednostňujú parfémy plné fantázie, silné a zároveň sladké vône. Takými vôňami vyjadrujú svoju precíznosť a citlivosť.

Vône a parfumy obľúbené medzi Váhami:

Znamenie Váhy: Ženy

Ženy narodené v znamení Váh veľmi radi vyjadrujú svoju ženskosť. Parfémy zvolia tak, že z nich ženskosť prirodzene vyžaruje ako z top žien Brigitte Bardot, alebo Marilyn Monroe. Už pri vchode medzi ľudí v momente zaujmú všetkých mužov v miestnosti svojou precízne zvolenou ženskou vôňou. Milujú pôvabné parfumy so silným energetickým dôrazom. Často zvolia aj orientálne vône pripomínajúce príbehy Tisíc a jednej noci. Snažia sa týmito vôňami mužom naznačiť ako zbožňujú keď sa k nim muži správajú- ako k princeznej z týchto romantických príbehov.

Tip parfémov pre ženy v znamení Váh:

{product:147,59}

Znamenie Váhy: Muži

Muži narodení v znamení Váh zas radi vyjadrujú svoju dokonalú mužnosť. Vedia ako očariť ženy a radi si vyberajú veľmi vkusné a jemné parfumy. Dávajú tak ženám najavo, že si vždy vedia vybrať to najlepšie a že sa s nimi nikdy nestratia. Milujú chyprové vône- vône s drevitým, machovým alebo kvetinovým tónom, ktoré sú skôr svieže, ako sladké. Vedia, že ich nikdy nesklamú.

Tip parfémov pre mužov v znamení Váh:

{product:444,49}