Chcete nájsť vhodné parfumy, ktoré by sa páčili niekomu narodenému v znameniu Leva? Sedí Vám na neho aspoň trocha náš odhad povahy Levov? Vyskúšajte parfumy, ktoré najviac obľubujú ľudia narodení v tomto znamení- mali by ste sa s nimi trafiť.

Lev (23.07.-22.08.)

Odhad povahy Leva:

Každý má rád voľnosť a slobodu. No ľudia narodení v znamení Leva ju milujú o to viac. Pre Levov je sloboda a samostatnosť všetkým. Nikomu sa nechcú nikdy len tak podriaďovať. Sú to výrazné osobnosti, ktoré sa neboja samoty a osamelosti. Niežeby túto samotu nejako vášnivo vyhľadávali, ale keď sa rozhodnú ísť svojou vlastnou cestou, hoci sú všetci proti ním, nemajú problém bojovať za svoje veci osamote. Svojou individualitou vedia zaskočiť nejedného súpera. Najradšej majú svoje vlastné pravidlá a žijú svoj vlastný život vo svojom vlastnom svete. Lev nikdy nechce byť len v dave ktorý ide s ostatnými podľa toho ako im niekto píska. Lev je práveže väčšinou ten čo píska ostatným, alebo ten čo si nikdy nenechá pískať od druhých. Neuznáva porovnávanie s druhými ľuďmi, pretože vie, že porovnávanie je prvým krokom preč od šťastia a spokojnosti. Práveže narozdiel od bežných ľudí plných porovnávania, závisti a pýchy sa líši svojou vznešenosťou, veľkorysosťou a hrdým, zdravým sebavedomím. Lev rád pomôže každému, kto pomoc potrebuje, ale nikdy sa nenechá bezhlavo zneužívať. Levi, tak ako všetky mačkovité šelmy sú veľmi hravej povahy- ale len keď je na hravosť ten správny čas. Vždy sa snažia vidieť čo najviac svetlých stránok života. Húževnato a s odvahou obrovského levieho dravca sa púšťa do všetkého a spĺňa si všetky svoje najtajnejšie sny. Ak sa ocitnete v jeho blízkosti, cítite z neho silu, pozitívnu energiu a vitalitu- precítite do špiku kosti ako z levov sála chuť žiť. Aj s používaním parfumov je Lev nezabudnuteľný. Vždy použije viac parfumu a tak vždy po ňom ostane dlho príjemná vôňa. Svoju veľkorysosť uplatňuje aj pri výbere parfumov- nebojí sa experimentovať, naraz si kupuje aj viac parfumov, strieda ich podľa ročného obdobia, nálady, častí dňa, podľa príležitosti- proste parfumov nemá nikdy dosť. Miluje impozantné, prízvučné, pútavé vône, ktoré zvýrazňujú jeho individualitu a vznešenosť.

Vône a parfumy obľúbené medzi Levmi:

Ľudia narodení v znamení Leva si v svojej veľkorysosti doprajú čo najviac luxusné parfémy.

Znamenie Leva: Ženy

Ženy v znamení Leva si vyberajú silné vône, vyžarujúce energiu, vitalitu v spojení s jemnosťou kvetinových záhonov kráľovských záhrad. Pomáha im to cítiť sa jedinečne ako kráľovná, ktorá si môže vyberať z množstva nápadníkov. Nemusia sa tak nikdy "uspokojiť" s tým čo príde, ale vždy si vyberajú len to najlepšie. A aj ich vôňa to dáva mužom jasne najavo.

Tip parfémov pre ženy v znamení Leva:

{product:98,55}

Znamenie Leva: Muži

Muži Levi tiež radi zvýrazňujú svoju energiu a životný elán, takže si vyberajú parfémy, ktoré u žien vzbudia túžbu a podmanenie- preto milujú hlavne feromónové parfémy. Parfémy, ktoré si vyberajú muži narodení v znamení Leva zo seba vyžarujú vznešenosť, pompéznosť a rešpekt. Obľubujú orientálno kvetinové vône, taktiež jedinečné chyprovo drevité vône ale aj svieže drevito vetiver a fougere vône.

Tip parfémov pre mužov v znamení Leva:

{product:46,53}