V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2


Doručenie: VYPREDANÉ

pheromone-97
vypredane.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2

Základná cena20,20 €
Výsledná cena:20,20 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum 20,20€ Feromóny Dámsky parfum FM 97 má zaujímavú kvetinovú vôňu, ktorá sa postupne rozvíja do ovocnej sviežosti.
 

Doručenie: VYPREDANÉ

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2 20,20€, 50ml

Hlava: ruža, konvalinka, narcis, frézia
Srdce: palmové drevo, ľalia, gardénia
Základ: dubový mach, čierne ríbezle, pižmo


Popis parfému Pheromone FM 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2 20,20€, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2 má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2 => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2 preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2. Dámsky parfum Pheromone FM 97 nezamieňajte s Gucci Gucci Rush 2 obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Chcete poriadneho muža, alebo sa len rada páčite? Vyskúšali ste už dámsky parfum s feromónmi FM 97 nezamieňajte s GUCCI Gucci Rush 2 => s feromónmi na lepší účinok na mužov a zvýšenie príťažlivosti?


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 97 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 97 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Trendy vôňa

Parfém FM 97, 50 ml.

Vôňa dámskeho parfumu FM 97 PHEROMONE je totožná ako vôňa klasického dámskeho parfumu FM 97 nezamieňajte s parfémom GUCCI Gucci Rush 2. Navyše obsahuje akurát feromóny - tie ale nijako neovplyvňujú výslednú vôňu. Prečítajte si ako fungujú feromóny, nesprávne to niekto píše Guci Rash two, Guccy Rosh 2 a potom ho "nevie" nájsť :)

Typ vône
Trendy parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gucci
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.