V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Luxusný dámsky MINIparfum FM 241 nezamieňajte s Gucci Gucci BambooLuxusný dámsky MINIparfum FM 241 nezamieňajte s Gucci Gucci Bamboo


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

FM-2016-241
6-12dni hviezdy.jpg

Luxusný dámsky MINIparfum FM 241 nezamieňajte s Gucci Gucci Bamboo

Základná cena7,40 €
Výsledná cena:7,40 €
Celková zľava:
Dámsky parfum FM 241 je už vypredaný a bohužiaľ sa už viac nevyrába.
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Dámsky parfum FM 241 je už vypredaný a bohužiaľ sa už viac nevyrába.

Hlavné zložky parfumu FM 241

Hlava: bergamot
Srdce: ylang ylang, pomarančové kvety, ľalia 
Základ: santalové drevo, vanilka, ambra 

Vôňa dámskeho parfumu FM 241 patrí medzi drevito kvetinové parfumy s nádychom čistej sviežej vône čistoty. V úvode sú výraznejšie svieže citrusové tóny bergamotu a príjemná pomarančová aróma z pomarančových kvetov. Z tejto citrusovej vône sa postupne vynára kvetinová aróma zjemnená mäkkou vanilkou a ambrou - vanilka nie je vôbec výrazná a niekto ju vôbec nemusí ani "zachytiť". V pozadí cítiť jemný drevitý nádych. Celkovo pôsobí dámsky parfum FM 241 nezamieňajte s parfémom Gucci Gucci Bamboo príjemnou kvetinovo drevitou, sviežou vôňou, ktorá môže evokovať aj vôňu čistoty. Niekomu môže v určitých fázach pripomínať aj dámsky parfum FM 296 nezamieňajte s VERSACE Versense.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 241 obsahuje 15 ml parfumu
Typ parfumu: Nadčasová vôňa
Cena: 7,40 Eur

Parfém FM 241, 15 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 241 nezamieňajte s parfémom Gucci Gucci Bamboo nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur , nesprávne to niekto píše Guci bambus.

Typ vône
Nadčasové parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gucci
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.