V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 173 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Hypnotic PoisonDámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 173 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Hypnotic Poison


Doručenie: VYPREDANÉ

pheromone-173
vypredane.jpg

Dámsky parfum s feromónmi PHEROMONE FM 173 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Hypnotic Poison

Základná cena20,20 €
Výsledná cena:20,20 €
Celková zľava:
50ml 20% Parfum 20,20€ Feromóny Dámsky parfém FM 173 s feromónmi patrí medzi tie vône, ktoré si buď obľúbite alebo ich bez milosti zavrhnete. Jeho vôňa je delikátna, mäkká, hrejivá, krémovo sladkastá.
 

Doručenie: VYPREDANÉ

Hlavné zložky parfumu Pheromone FM 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison 20,20€, 50ml

Hlava: kokos, marhuľa, slivky
Srdce: rasca, ruža, drevo stromu Jacaranda, konvalinka, tuberóza, jazmín
Základ: vanilka, santalové drevo, pižmo, mandle


Popis parfému Pheromone FM 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison 20,20€, 50ml

Dámsky parfém Pheromone FM 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison má presne takú istú vôňu ako dámsky parfum PURE 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison => akurát sú v ňom navyše pridané ešte špeciálne látky na zvýšenie príťažlivosti u opačného pohlavia. Tieto látky sa nazývajú feromóny. Prečítajte si viac o tom ako fungujú feromónové parfémy.

Kompletnejší a detailnejší popis tejto vône a parfumu FM PURE 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison preto nájdete kliknutím na tento odkaz Dámsky parfum PURE 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison. Dámsky parfum Pheromone FM 173 nezamieňajte s Christian Dior Hypnotic Poison obsahuje 50ml parfumu (áno PARFUMU, nie slabšej 6 až 15% toaletnej či parfumovanej vody, ale parfumu s 20% vonných esencií) a spomínaných 20% vonných esencií. Vonné esencie "zabezpečujú" silu a výdrž každého parfumu.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Skúsili by ste si zvýšiť príťažlivosť s vôňou dámskeho parfému PHEROMONE FM 173 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Hypnotic Poison s feromónmi?


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 173 obsahuje 50 ml parfumu
Rovnaká vôňa ako FM 173 + navyše obsahuje FEROMÓNY
Typ parfumu: Tajomná vôňa
Cena: 20,20Eur

Parfém FM 173, 50 ml.

Vôňa dámskeho parfumu PHEROMONE FM 173 s feromónmi je totožná ako vôňa klasického dámskeho parfumu FM 173 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR Hypnotic Poison. Navyše obsahuje akurát feromóny - tie ale nijako neovplyvňujú výslednú vôňu.

Typ vône
Tajomné parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Objem
Pheromone 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.