V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM PURE 263 nezamieňajte s GABRIELA SABATINI Gabriela SabatiniDámsky parfum FM PURE 263 nezamieňajte s GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini


Doručenie: Máme SKLADOM

Pure-263
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM PURE 263 nezamieňajte s GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini

Základná cena17,50 €
Výsledná cena:17,50 €
Celková zľava:
50 ml 20% Parfum 17,50€ V parfume FM PURE 263 prevažujú bohaté kvetinové arómy - doslova bohatá kytica krásnych kvetov - spojené s ovocnými tónmi, ktoré chvíľami zjemňujú vynárajúce sa sviežejšie citrusové tóny.
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Hlavné zložky parfému FM PURE 263

Hlava: citrón, bergamot, mandarínka, ovocné tóny
Srdce: ruža, konvalinka, jazmín, kvety pomarančovníka, zemolez
Základ: pačuli, vanilka, pižmo, dubový mach, santalové drevo, fazuľky tonka, ambra

Vôňa dámskeho parfumu FM PURE 263 je nadčasová s komplexným zložením. Prevažujú v nej bohaté kvetinové arómy - doslova bohatá kytica krásnych kvetov - spojené s ovocnými tónmi, ktoré chvíľami zjemňujú vynárajúce sa sviežejšie citrusové tóny. Aj napriek tomu, že ide o parfum zo skupiny sladkých parfumov, je jeho kvetinová vôňa pomerne elegantná. Dámsky parfum FM PURE 263 nezamieňajte s GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini patrí do skupiny orientálno kvetinových parfumov.

Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM PURE 263 obsahuje 50 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa
Kolekcia PURE 50 ml 20%
Cena: 17,50Eur

Parfém FM PURE 263, 50 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM PURE 263 nezamieňajte s parfémom GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Gabriela Sabatini
Objem
Pure 50ml
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.