V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior CherieDámsky parfum FM 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie
Dámsky parfum FM 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie
Dámsky parfum FM 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie


Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

FM 80
6-12dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM 80 nezamieňajte s CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie

Základná cena16,20 €
Výsledná cena:16,20 €
Celková zľava:
Dostupný aj v NOVEJ modernizovanej verzii Parfumu PURE 80 nezamieňajte s Christian Dior Miss Dior Cherie: namiesto 30 ml má parfum PURE 50 ml!
 

Doručenie: 6 - 12 pracovných dní

Dostupný v NOVEJ modernizovanej verzii Parfumu PURE 80 nezamieňajte s Christian Dior Miss Dior Cherie: namiesto 30 ml má parfum PURE 50 ml!

Hlavné zložky parfumu FM 80 nezamieňajte s Christian Dior Miss Dior Cherie

Hlava: višne, jahody, mandarínka, ananás 
Srdce: ruža, fialka, jazmín, popcorn, karamel   
Základ: pačuli, pižmo, ambra 


Popis parfému FM 80 nezamieňajte s Christian Dior Miss Dior Cherie:

Dámsky parfum FM 80 v klasickej verzii - pôvodný klasický flakón, s objemom 30ml a 20% obsahom vonných esencií sa v tejto podobe prestal vyrábať. Skladové zásoby klasického dámskeho parfumu FM 80 boli už vypredané a keďže sa viac nevyrába, nedá sa v tejto klasickej podobe FM 80 objednať.

Nahradila ho nová modernizovaná verzia v podobe parfumu z kolekcie PURE = namiesto 30ml obsahujú dámske parfumy PURE 50ml parfumu s rovnako vysokým obsahom vonných esencií 20%, to všetko samozrejme v novom modernom elegantnom flakóne. Tento nový parfum nájdete kliknutím na tento odkaz: Dámsky parfum Pure 80 nezamieňajte s Christian Dior Miss Dior Cherie.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Páči sa Vám Christian Dior Miss Dior Cherie? Vyskúšajte parfém FM 80 nezamieňajte s Ch. Dior Miss Dior Cerie za16,20 Eur


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 80 obsahuje 30 ml parfumu
Typ parfumu: Sladká vôňa

Parfém FM 80, 30 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 80 nezamieňajte s parfémom CHRISTIAN DIOR Miss Dior Cherie nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Objem
Klasická kolekcia 30ml, 50ml
Typ vône
Sladké parfémy
Nezamieňajte so značkou
Christian Dior
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.