V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris HiltonDámsky parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton
Dámsky parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton
Dámsky parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton


Doručenie: VYPREDANÉ

FM 17
vypredane.jpg

Dámsky parfum FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton

Základná cena16,20 €
Výsledná cena:16,20 €
Celková zľava:
Dostupný aj v NOVEJ modernizovanej verzii Parfumu PURE 17 nezamieňajte s Paris Hilton Paris Hilton: namiesto 30 ml má parfum PURE 50 ml
 

Doručenie: VYPREDANÉ

Dostupný v NOVEJ modernizovanej verzii Parfumu PURE 17 nezamieňajte s Paris Hilton Paris Hilton: namiesto 30 ml má parfum PURE 50 ml!

Hlavné zložky parfumu FM 17 nezamieňajte s Paris Hilton Paris Hilton

Hlava: zmrznuté jablko, broskyňa, melón
Srdce: konvalinka, jazmín, mimóza, frézia, tuberóza, ľalia
Základ: dubový mach, pižmo, ylang ylang, santalové drevo 


Popis parfému FM 17 nezamieňajte s Paris Hilton Paris Hilton:

Dámsky parfum FM 17 v klasickej verzii - pôvodný klasický flakón, s objemom 30ml a 20% obsahom vonných esencií sa v tejto podobe prestal vyrábať. Skladové zásoby klasického dámskeho parfumu FM 17 boli už vypredané a keďže sa viac nevyrába, nedá sa v tejto klasickej podobe FM 17 objednať.

Nahradila ho nová modernizovaná verzia v podobe parfumu z kolekcie PURE = namiesto 30ml obsahujú dámske parfumy PURE 50ml parfumu s rovnako vysokým obsahom vonných esencií 20%, to všetko samozrejme v novom modernom elegantnom flakóne. Tento nový parfum nájdete kliknutím na tento odkaz: Dámsky parfum Pure 17 nezamieňajte s Paris Hilton Paris Hilton.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vyskúšajte parfém FM 17 nezamieňajte s PARIS HILTON - Paris Hilton a dajte tak šancu kvalitným parfémom FM Group. Možnosť výmeny, vrátenia podľa obch. podmienok - záruka bezpečného nákupu a spokojnosti.


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 17 obsahuje 30 ml parfumu
Typ parfumu: Sexy vôňa
Cena:16,20 Eur

Parfém FM 17, 30 ml..

Pre výber vzorky parfumu FM 17 nezamieňajte s parfémom PARIS HILTON - Paris Hilton nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Objem
Klasická kolekcia 30ml, 50ml
Typ vône
Sexi parfémy
Nezamieňajte so značkou
Paris Hilton
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.