V akej mene chcete nakupovať?

Nákupný košík

Vyhľadávanie parfumu

Dámsky parfum FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be DeliciousDámsky parfum FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious
Dámsky parfum FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious
Dámsky parfum FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious


Doručenie: Máme SKLADOM

FM 81
1-3dni hviezdy.jpg

Dámsky parfum FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious

Základná cena16,20 €
Výsledná cena:16,20 €
Celková zľava:
Dostupný aj v NOVEJ modernizovanej verzii Parfumu PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan (DKNY): Be Delicious: namiesto 30 ml má parfum PURE 50 ml!
 

Doručenie: Máme SKLADOM

Dostupný v NOVEJ modernizovanej verzii Parfumu PURE 81 nezamieňajte s Donna Karan (DKNY): Be Delicious: namiesto 30 ml má parfum PURE 50 ml!

Hlavné zložky parfumu FM 81 nezamieňajte s Donna Karan (DKNY): Be Delicious

Hlava: zelené jablko, uhorka, grapefruit, magnólia
Srdce: konvalinka, ruža, tuberóza, fialka
Základ: santalové drevo a drevité tóny, ambra


Popis parfému FM 81 nezamieňajte s Donna Karan (DKNY): Be Delicious:

Dámsky parfum FM 81 v klasickej verzii - pôvodný klasický flakón, s objemom 30ml a 20% obsahom vonných esencií sa v tejto podobe prestal vyrábať. Skladové zásoby klasického dámskeho parfumu FM 81 boli už vypredané a keďže sa viac nevyrába, nedá sa v tejto klasickej podobe FM 81 objednať.

Nahradila ho nová modernizovaná verzia v podobe parfumu z kolekcie PURE = namiesto 30ml obsahujú dámske parfumy PURE 50ml parfumu s rovnako vysokým obsahom vonných esencií 20%, to všetko samozrejme v novom modernom elegantnom flakóne. Tento nový parfum nájdete kliknutím na tento odkaz: Dámsky parfum Pure 81 nezamieňajte s Donna Karan (DKNY): Be Delicious.

Potrebujete sa poradiť, alebo si chcete objednať telefonicky? Volajte +421944507158

Vôňa parfumu DONNA KARAN DKNY Be Delicious aj v lacnejšej podobe? Vyskúšajte dámsky parfém FM 81 nezamieňajte s DONNA KARAN DKNY Be Delicious už za 16,20 Eur.


Obsah vonných esencií 20% (P)
Flakón FM 81 obsahuje 30 ml parfumu
Typ parfumu: Jemná vôňa

Parfém FM 81, 30 ml.

Pre výber vzorky parfumu FM 81 nezamieňajte s parfémom DONNA KARAN DKNY Be Delicious nás kontaktujte, cena vzorky 1,05 Eur.

Objem
Klasická kolekcia 30ml, 50ml
Typ vône
Jemné parfémy
Nezamieňajte so značkou
DONNA KARAN DKNY
Veronika Baginova

Parfumylacno každému odporúčam :)

Parfumylacno zbúrali moje predsudky voči lacným parfumom. Som naozaj príjemne šokovaná vôňou a najmä výdržou týchto lacných parfumov FM. Odporúčam všetkým, nielen tým, ktorí nechcú platiť za parfumy zbytočne veľa peňazí.

Michaela Hlaváčová

Ďakujem za skvelý parfum FM 21 :)

Parfém FM 21 vonia presne ako originálny parfum Chanel No.5, vydrží dosť dlho, som nadmieru spokojná. Výborná kvalita za skvelú cenu, parfumy lacno sú super. :)

Nina Vincová

Vrelo odporúčam lacné parfémy na parfumylacno!

Parfumy z Parfumylacno som si veľmi obľúbila. Za veľký plus dávam ich výhodnú cenu, výdrž, kvalitu a úžasné vôňe veľmi podobné s originálnymi vôňami.